Одіозний мер Чорноморське в сьомий раз «перефарбувався»: тепер він за ЗеленськогоГоловний політичний флюгер Одеської області Валерій Хмельнюк оголосив про всецілої підтримки Володимира Зеленського, який переміг на президентських виборах.

Про це Хмельнюк повідомив вчора в розмові з кількома керівниками фракцій Чорноморського міськради.

Нагадаймо, Валерій Хмельнюк в лютому цього року зустрічався з кандидатом у президенти України Юлією Тимошенко і пообіцяв всіляко допомагати на виборах. До цього він обирався в мери від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Правда, в ході кампанії перекинувся і щосили агітував за «Опозиційний блок».

У 2010-2014 роках Хмельнюк підтримував Віктора Януковича, до якого перебіг з табору все тієї ж Тимошенко. А напередодні президентських виборів 2010-го мер тоді ще Іллічівська заявляв, що всією душею за Юлю, але після виборів вступив у Партію регіонів і зізнався, що завжди був за Вітю.

Ще раніше міський голова був за Кучму і його «За ЄДУ», ну а починав він правовірним комуністом — з 1969 по 1991-й роки обіймав різні посади в органах ЛКСМУ та Комуністичної партії Радянського Союзу. Останній його партійний пост — перший секретар одеського міськкому КПРС.

У 2014-му році він заявляв, що «ніколи не любив Леніна».

До речі, в 2016 році майбутній президент Зеленський вже був в курсі, хто такий Хмельнюк. Команда «Квартала95» висміяла його визнання про те, що він «вже давно не краде» і навіть присвятила йому вірш.Джерело статті: “http://povin.com.ua/191554-23-04.html”