Майже сотня рятувальників локалізувала масштабну пожежу на Прикарпатті

Майже сотня рятувальників локалізувала масштабну пожежу на Прикарпатті


Пожежа у Калуші спалахнула близько <span>21:00</span> — Майже сотня рятувальників локалізувала масштабну пожежу на Прикарпатті
Пожежа у Калуші спалахнула близько 21:00
Пожежу у Калуші на території ТОВ «Карпатнафтохім» локалізовано


У суботу пізно ввечері співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій локалізували пожежу, яка виникла на Олефіновому заводі «Карпатнафтохім» у Калуші Івано-Франківської області.


Про це повідомляє прес-служба ДСНС.


«12 січня о 23:48 пожежу у м. Калуш на території ТОВ «Карпатнафтохім» локалізовано. До гасіння залучено 90 чоловік особового складу та 18 одиниць техніки ДСНС», — йдеться у повідомленні.В Івано-Франківському обласному управлінні ДСНС додають, що станом на 23:00 за інформацією керівника об’єкту орієнтовний час вигорання залишків продукту становитиме близько 2 годин.


На місці було створено штаб пожежогасіння, в склад якого увійшли представники інженерно-технічного складу об’єкту.Нагадаймо, у суботу ввечері, 12 січня, на Олефіновому заводі ТОВ «Карпатнафтохім» у Калуші Івано-Франківської області сталася масштабна пожежа.


Інженерними персоналом об’єкту було перекрито засувки та призупинено подачу пірогазу в установки. Підрозділи ДСНС здійснювали заходи по охолодженню поруч розташованих об’єктів.


У ДСНС повідомляли, що жертв та постраждалих внаслідок інциденту на Олефіновому заводі немає.


Як відомо, «Карпатнафтохім» виробляє етилен, поліетилен, вінілхлорид, каустичну соду, хлор і суспензійний ПВХ. З 2012 по 2017 рік завод не працював через проблеми зі збутом.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/mayzhe-sotnya-ryatuvalnikiv-lokalizuvala-masshtabnu-pozhezhu-na-prikarpatti-560571.html”