В Україні будуть по-новому рахувати смертність від коронавірусуПро це він розповів в ефірі каналу "Україна 24", інформує Depo.ua.

Об этом сообщает Устав Груп

"Стосовно смертності питання цікаве. Якщо ми зараз подивимося летальність по різних країнах, вона гойдається від 1,5% до 15%, в залежності від того, зокрема, хто і як рахує показники – чи це внаслідок коронавірусної хвороби, чи це було в той період, коли людина хворіла на коронавірусну хворобу", – сказав він.

Ляшко пояснив, як відбувається процедура обліку.

"Ми зараз реєструємо всі випадки летальні, які були в людей, що хворіли на коронавірусну хворобу, і показуємо їх в статистику як людей, що померли під час перебігу цієї хвороби. Далі ми будемо проводити ретроспективно, після розтину – що було внаслідок хвороби, а що співпало у часі, щоб зробити реальну статистику, як вплинула хвороба на летальність", – розповів він.

Нагадаймо, 26 травня Віктор Ляшко запевнив, що Міністерство охорони здоров’я України не приховало захворювання на коронавірусну хворобу жодного медика.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/v-ukraini-budut-po-novomu-rakhuvati-smertnist-vid-koronavirusu-202005261166385”