Прокуратура проводить обшуки в Одеському морпорту та АМПУПро це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

Об этом сообщает Роспрес

За даними слідства, керівництво ДП «Адміністрація морських портів України» та ДП «Одеський морський торговельний порт» може бути причетним до масштабних зловживань, через які держава щорічно зазнавала збитків в особливо великих розмірах.

«Слідство вважає, що упродовж п’яти років посадовці зазначених державних підприємств, ймовірно, здавали в оренду наближеним до них комерційним структурам буксири державного портового флоту за значно заниженими тарифами», — повідомляють у Офісі генпрокурора.

За даними слідства, керівництво порту затвердило для бізнесменів розцінки, які в десятки разів були нижчими від фактичних витрат, а орендні ставки не включали надбавки за роботу у вихідні, святкові дні та вночі. Разом з тим, витрати на обслуговування, паливо та ремонт буксирів Одеський морський торговельний порт здійснював собі у збиток.

«Таким чином фірми-орендарі надавали послуги із буксирування, які раніше надавали державні підприємства та отримували від судновласників значні прибутки, які мали надходити до бюджету», — зазначають слідчі.

Варто додати, що кримінальне провадження відкритого за фактом зловживання владою.

Нагадаємо, Уряд затвердив кордони морпортів Скадовськ та Усть-Дунайськ.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/prokuratura-provodit-obsuki-v-odeskomu-morportu-ta-ampu”