У Малі бойовики напали на селище, понад 30 вбитих

У Малі бойовики напали на селище, понад 30 вбитих


У Малі бойовики напали на селище, понад 30 вбитих

Щонайменше 31 людину вбито під час збройного нападу у центральній частині Малі у п’ятницю.

Напад був скоєний у селищі Огоссагоу, де переважно мешкають представники етнічної групи фульбе, повідомляє DW з посиланням на місцеву владу.

Об этом сообщает Руспрес

За неофіційними даними, напад скоїли бійці народності догонів, які конфліктують з фульбе. Як повідомив голова селища Алі Усман Баррі, в нападі брали участь близько 30 бойовиків. "Будинки та посіви були спалені, худобу також спалили чи забрали", — додав він.

Зниклими безвісти після нападу вважаються 28 людей, повідомив на умовах анонімності один з місцевих чиновників. Напад було скоєно через кілька годин після того, як урядові військові залишили цей район.

Пізніше того ж дня під час нападу в регіоні Гао, що у центрі Малі, внаслідок нападу бойовиків, скоєного із засідки, були вбиті вісім солдатів, а у військовому таборі Мондоро — ще один. Ще четверо солдатів отримали поранення.

У Малі за останні чотири роки посилилися етнічні конфлікти між племенем фульбе, представники якого переважно займаються скотарством, та племенами догон і бамбара, котрі займаються землеробством. Загострення пов’язують із появою в регіоні ісламістської групи, котра набирає членів до своїх лав переважно з народності фульбе. У свою чергу догони і бамбара теж організовуються у "групи самозахисту". За даними Human Rights Watch, у 2019 році внаслідок конфліктів в центральному Малі загинуло 450 цивільних.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2876987-u-mali-bojoviki-napali-na-selise-ponad-30-vbitih.html”