ЗНО-2020: міністр повідомила про серйозні зміни у тестуванніМіністерка освіти Ганна Новосад повідомила, що в 2020 році завдання на ЗНО змінять в бік компетентісного підходу. Тести будуть більш дотичні до реальних життєвих ситуацій.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Loading...


Як розповіла очільниця МОН в ефірі програми “Сніданок з 1+1”, УЦОЯО впровадив зміни через результати з PISA, передає НАРОДНА ПРАВДА.


Нагадаємо, міжнародне дослідження якості освіти показало, що українські школярі не дотягнули до середніх показників.


“Власний розвиток та самостійна робота – також важливий етап навчання в школі та до підготовки до ЗНО. Я вважаю, що в межах шкільного навчання підготуватися до тестів абсолютно реально”, – наголосила Новосад.


На її думку, тестування повинне перевіряти навички компетентностей, які опановує дитина протягом шкільного часу і які закладені в основу Нової української школи.


Крім цього, раніше Новосад повідомляла, що частину сільських шкіл доведеться закрити, так як у них навчається дуже мало дітей. Одночасно з цим, вона зазначила, що є регіони, де немає можливості підвозити школярів в опорні навчальні заклади.


Також в Україні планують ліквідувати школи, в яких навчаються російською мовою. На українську мову переведуть абсолютно усі школи без винятку, у тому числі приватні.


Нагадаємо, що у правила проведення ЗНО в Україні внесуть зміни – з 2021 року стане обов’язковим тестування з математики.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/14/zno-2020-ministr-povidomyla-pro-serjozni-zminy-u-testuvanni/”