Треба міняти, міняти, міняти. Зеленський анонсував ротацію кадрів у владіded Balilty / Pool via REUTERS

Об этом сообщает http://trikolor.pro

Володимир Зеленський

ded Balilty / Pool via REUTERS


Президент України Володимир Зеленський заявив, що для формування ідеальної команди та позитивного іміджу країни у владі повинні будуть зміниться ще багато кадрів.

Про це він заявив у інтерв’ю ізраїльському 9 каналу.

«Я впевнений, що нас чекає велика подорож у кадрові зміни, і це нормально. Треба міняти, міняти, міняти. Підбирати ідеальну команду», — заявив президент.

Зеленський зазначив, що він хоче завершити війну в Україні та зруйнувати образ країни, в якій «корупціонер сидить на корупціонері».

Читайте також:

Зеленський про прямий діалог з Путіним: тільки так можна повернути людей

«Я хочу завершити війну, хочу поміняти імідж України, яким займалися всі навколо, показуючи, що це корупційна країна і тут корупціонер на корупціонері. Ми зміною людей, зміною еліт, зміною уряду показуємо це, що ми інша країна. І не тільки зараз кадровими змінами, які будуть багато разів змінюватися", — повідомив глава держави.

Президент України вірить, що за його каденції у країни буде сформований новий імідж.

Раніше президент заявив, що не погодився з відставкою прем’єр-міністра Олексія Гончарука бо вважає його «хорошою машиною, яка ще не проїхала свої кілометри».


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-gotoviy-do-zmini-kadriv-u-vladi-novini-ukrajini-50066209.html”