Бред Пітт вперше прокоментував чутки про багаточисельні романи після розриву з Анджеліною Джолі

Бред Пітт вперше прокоментував чутки про багаточисельні романи після розриву з Анджеліною ДжоліАктор вирішив більше не мовчати

Об этом сообщает http://mykolaiv.top

Бред Пітт та Анджеліна Джолі розійшлися ще в 2016 році, а розлучення змогли оформити тільки цієї весни. Проте екс-подружжя досі не може дійти згоди щодо деяких фінансових питань та нюансів щодо опіки над дітьми. Усі ці роки особисте життя зірок було під пильним прицілом журналістів. Бреду часто приписували романи з різними відомими жінками: Шарліз Терон, Нері Оксман, Сет Харі Халса, Алією Шокат. Подейкували навіть про його примирення з екс-дружиною Дженніфер Аністон.

Однак актор виявився не таким ловеласом, як здавалося його прихильникам. В інтерв’ю New York Times вперше за довгий час Бред Пітт прокоментував чутки про всі свої романи після Анджеліни Джолі.

Бред Пітт і Анджеліна Джолі

«Я не уникаю нічого, але й не шукаю навмисно. Не знаю, зі скількома жінками я зустрічався, на думку преси, останні два-три роки, але можу сказати, що це все неправда», — наголосив актор.

Впевнені, такі слова точно потішать Джолі.

Рейтинг статьи / 0
Facebook

Джерело статті: “https://elle.ua/ludi/novosty/bred-ptt-vpershe-prokomentuvav-chutki-pro-bagatochiseln-romani-pslya-rozrivu-z-andzhelnoyu-dzhol/”