Австрійському полковнику, який шпигував на користь Росії, загрожує 10 років ув’язненняВстановлено, що офіцер отримав близько 300 тис. євро в обмін на свої послуги.

Ілюстрація / REUTERS

Полковника армії Австрії звинувачують у шпигунстві на користь Росії, яке тривало протягом щонайменше 25 років.

Як повідомляє Радіо Свобода, йому загрожує до 10 років ув’язнення.

Об этом сообщает http://n-t-l.net

Прокурори міста Зальцбург 8 листопада повідомили, що 71-річний чоловік, якого ідентифікували як Мартіна М., за версією слідства, працював на Державне розвідувальне управління Росії з 1993 року.

Він, за даними прокуратури, надавав російській розвідці детальну інформацію щодо систем озброєння Австрії, а також військові дані.

«Розслідування викрило інтеграцію відповідача у структуровану, керовану державою мережу агентів», – йдеться в заяві офісу прокурора.

Встановлено, що офіцер отримав близько 300 тис. євро в обмін на свої послуги. Здобуті відомості він передавав за допомогою зашифрованих листів або за допомогою супутникового зв’язку.

Австрійські правоохоронці затримали чоловіка в 2018 році в той момент, коли він отримав завдання від, як припускають у прокуратурі, свого куратора.Джерело статті: “https://www.unian.ua/world/10748652-avstriyskomu-polkovniku-yakiy-shpiguvav-na-korist-rosiji-zagrozhuye-10-rokiv-uv-yaznennya.html”