Польські лікарі-ортопеди прооперували у Львові чотирьох дітей із складними патологіями хребта та нижніх кінцівокВ міську дитячу клінічну лікарню Львова уже всьоме з візитом приїхала команда лікарів-ортопедів з Університетської клініки м. Вроцлав (Польща), яку очолює професор Кшиштоф Колтовські. Впродовж 16−17 жовтня лікарі проконсультували 35 та прооперували 4 дітей зі Львова та Львівської області, а також з м. Чернівці, які мали складні патології хребта та нижніх кінцівок. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Об этом сообщает http://capital-on-forex.com  • 2019.08.470х200

«Упродовж 16−17 жовтня проконсультовано 35 дітей з нейрохірургічною та ортопедичними патологіями та здійснено оперативні втручання 4 дітям зі складною нейроортопедичною патологією хребта та нижніх кінцівок. До речі, двоє дівчаток — із сімей учасників АТО. Про складність та унікальність оперативних втручань свідчить їх тривалість — 4−5 годин. Операції пройшли успішно, діти готуються до реабілітаційного лікування у нашій клініці», — розповів головний лікар КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» Дмитро Квіт.

До слова, такі високотехнологічні операції в Україні досі виконували лише у Києві та Харкові, а тепер успішно виконують і у Львові, завдяки допомозі польських лікарів.

Фото: ЛМР


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/10/18/polski-likari-ortopedy-prooperuvaly-u-lvovi-chotyroh-ditej-iz-skladnymy-patologiyamy-hrebta-ta-nyzhnih-kintsivok”