Лукашенко посварився з Путіним: у Кремлі вперше відреагували

Лукашенко посварився з Путіним: у Кремлі вперше відреагували

У Кремлі назвали робочим процесом суперечку президента Білорусі Олександра Лукашенка і російського лідера Володимира Путіна через ціну на газ.

"Що стосується вчорашнього ЄврАзЕС, це був дуже продуктивний, дуже корисний робочий захід, де велася саме робоча розмова", — заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передає RT.

За його словами, робоча розмова не завжди означає єдність думок.

Новини
‘’Дружба може розчинитися": в Україні пояснили суперечку Путіна і Лукашенка

"Висловлювалися різні точки зору, висловлювалися незгоди з низки питань. Це свідчить про те, що це живий механізм, який зачіпає інтереси всіх країн-учасниць", — наголосив Пєсков.

Прес-секретар російського президента також заявив, що Путін і Лукашенко домовилися провести ще одну зустріч до нового року для "фіналізації обговорення тих питань двосторонніх відносин, які належали до категорії суперечливих".

Олександр Лукашенко і Володимир Путін

Олександр Лукашенко і Володимир Путін

Як повідомляв OBOZREVATEL, Лукашенко і Путін влаштували запеклу суперечку на засіданні. Президент Білорусі звернув увагу на різні умови для споживачів газу, для білорусів паливо коштує $130 за тисячу кубометрів, а для росіян — $70 (у сусідній Смоленській області).

Після засідання Лукашенку довелося публічно вибачитися перед головою Кремля, про що він розповів журналістам. А в Росії користувачі миттєво почали на нього нападати через суперечку з Путіним, заявивши, що жителі двох країн вже давно не є "братніми народами".

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/lukashenko-posvarivsya-z-putinim-v-kremli-vpershe-vidreaguvali.htm”