Землі Херсонщини «принесли» 490 мільйонів гривень місцевим громадамЗемлі Херсонщини «принесли» 490 мільйонів гривень місцевим громадам

За 9 місяців 2019 року землевласники та землекористувачі Херсонської області перерахували 490 млн.₴ плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Об этом сообщает http://steviuncensored.com

Про це повідомили спеціалісти управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Левову частину доходів громад Херсонщини — 297 млн.₴, або 60% загальних надходжень за використання земельних ділянок сплатили юридичні особи. Це на 43,4 млн.₴ більше ніж торік. Ще 193 млн.₴ плати за землю перерахували місцевим громадам фізичні особи — підприємці нашої області.

Активно скарбниці місцевих громад наповнювали підприємства та громадяни на территорії обслуговування Херсонського управління — 212 млн.₴, та Новокаховського управління — 179 млн. гривень. Разом вони перерахували 80% плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/46255-zemli-khersonshchyny-prynesly-490-milioniv-hryven-mistsevym-hromadam”