Веселощі та прикрощі на колесахРанок звичайного мешканця України розпочинається зі скаженої біганини за транспортом та тісної поїздки в маршрутці. Часом у такі моменти можна насміятися на весь день наперед, але буває, що якийсь нахаба викличе в нас обурення.

Так, наприклад, у міжміській маршрутці «Рівне – Луцьк» якийсь не зовсім тверезий, «нарваний» молодий чоловік із друзями зайняли місце пасажира з квитком і категорично відмовлялися звільнити його, супроводжуючи нецензурщину погрозами. Звернення пасажирів водій повністю проігнорував. Таким чином, молодий чоловік з квитком був змушений стояти більшу частину дороги. У цій ситуації варто було б покарати водія, звернувшись до перевізника чи навіть до вищих інстанцій. Але вся проблема в тому, що нам сьогодні не хочеться зайвої тяганини, мовляв, і так своїх клопотів вистачає.

Наступний приклад добре знайомий слабкій половині людства. Ви одразу ж можете заперечити: «Слабкій? Та Ви подивіться, як вони двері в маршрутках зачиняють!» Але, на щастя, у Луцьку тепер майже всюди «Богдани»,тому ми знову сміливо можемо називатися такими. А ситуація полягає у тому, що деякі чоловіки у час пік люблять потертися (думаю, не варто зазначати, чим) об наші м’які місця або навіть і вщипнути. З одного боку, ми можемо нагримати на нахаб. Але якщо вже не можеш змінити ситуацію, то зміни своє ставлення до неї. І тут одразу на думку спадає вислів: «Розслабся і отримуй задоволення». Звісно ж, завжди його дотримуватися не варто, але цю незручну ситуацію можна перенести на жарт.

Ну а каламбури трапляються з пасажирами частенько. Одна дівчина тричі запитала кремезного дядька, чи він не виходить. Не отримавши відповіді і «закатавши рукава» вона почала обходити здорованя. І тут на неї посипався шквал матюків, мовляв, «чому пхаєшся? Ти що, запитати не могла?» Ну що тут скажеш?

Але, не зважаючи на такі неприємні моменти, від наших маршруток ми відмовитися аж ніяк не можемо. Тому запасемося терпінням і веселим настроєм і «Вперед, до бою»!