В НБУ похвалилися темпами зростання економікиФактичний показник зростання економіки України у другому кварталі 2019 року на 4,6% в річному вираженні перевищив оцінку Національного банку, яка опублікована в інфляційному звіті за липень. Тоді регулятор очікував зростання на 3%.

Об этом сообщает http://capital-on-forex.com


Про це повідомляє пресслужба НБУ.


Основною причиною більш швидкого зростання економіки в НБУ назвали високі темпи зростання споживчого попиту, які також перевищили очікування.


Зазначається, що в розрізі видів діяльності очікувано прискорилося зростання в сільському господарстві завдяки високому врожаю.


При цьому Нацбанк очікує, що внесок сільського господарства в третьому кварталі буде нижчим через зниження врожаю олійних культур. Також повідомляється, що оновлений макроекономічний прогноз буде оголошений 24 жовтня.


Нагадаємо, Національний банк України на п’ятницю, 20 вересня 2019 року, зміцнив офіційний курс гривні на 5 копійок – до 24,6176 грн за долар проти 24,66985 грн за долар у четвер.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/09/21/v_nbu_pohvalylysya_tempamy_zrostannya_ekonomiky_1651331”