Матюки - це норма: у «Слузі народу» розповіли, як будують «демократуру» у фракції

Матюки - це норма: у «Слузі народу» розповіли, як будують «демократуру» у фракції


Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія — Матюки — це норма: у «Слузі народу» розповіли, як будують «демократуру» у фракції
Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія


Вживати ненормативну лексику у розмові з депутатами — це нормально, зазначив Арахамія

Голова фракції президентської партії «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що вживати ненормативну лексику у розмові з депутатами — це нормально і що у партії зараз потрібна «демократура».

Про це він розповів Даші Щасливій у Верховній Раді, трансляцію вів «Прямий».


«Андрій Богдан [керівник Офісу президента Володимира Зеленського] може використовувати ненормативну лексику – так само, як і я, як і будь-який депутат. Але це наше внутрішнє коло, і ми спілкуємося на підвищених тонах, і це нормально», — сказав він.


На питання, хто більше свариться, Богдан чи він, Арахамія відповів: «Я йому фору дам легко в цьому. По сварках я спеціаліст».Він додав, що через велику кількість депутатів у фракції «Слуга народу» вимушена вести «демократуру»: «Якщо просто 254 людини зараз посадити і в них є якісь нагальні питання, то це буде бардак».


Читайте також статтю:
  • «Червоні папочки» на кожного». Зеленський садить депутатів на короткий поводок


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/matyuki-ce-norma-u-sluzi-narodu-rozpovili-yak-buduyut-demokraturu-u-frakciji-624579.html”