На День Незалежності бойовики п’ять разів порушили режим припинення вогню, в української сторони без утрат – штаб операції Об’єднаних силУ 2014 році, відразу після анексії Криму, Росія почала збройну агресію на сході України

24 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці п’ять разів порушили режим припинення вогню, повідомляє пресцентр штабу операції Об’єднаних сил у "Фейсбуці".

"Противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї... За минулу добу втрат із нашого боку внаслідок ворожих обстрілів не було. Від початку поточної доби обстрілів позицій підрозділів Об’єднаних сил із боку збройних формувань Російської Федерації та їхніх найманців не зафіксовано", – ідеться в повідомленні.


https://www.facebook.com/pressjfo.news/posts/652086535283966

У 2014 році, відразу після анексії Криму, Росія почала збройну агресію на сході України. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними РФ бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, з іншого. Росія офіційно не визнає свого вторгнення на територію України, незважаючи на оприлюднені факти і докази.

Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі погодила безстрокове припинення вогню на сході України з опівночі 21 липня. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала з 21 липня до 2 серпня приблизно 6 тис. порушень режиму перемир’я.

24 серпня на окупованому Донбасі українські патріоти розклеїли привітання до Дня Незалежності України.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-na-den-nezalezhnosti-bojoviki-p-jat-raziv-porushili-rezhim-pripinennja-vognju-v-ukrajinskoji-storoni-bez-vtrat-shtab-operatsiji-ob-jednanih-sil-1220368.html”