"Від нас будуть хотіти швидкого завершення війни, але завершити її швидко не вийде", - Дмитро Разумков про проблему досягнення миру на ДонбасіЗа словами глави «Слуги народу», мирний процес – це великий шлях, який має пройти вся країна.

Дмитро Разумков

Глава партії «Слуга Народу» та ймовірний кандидат на посаду спікера Верховної Ради IX скликання Дмитро Разумков визнав, що новій Раді не вдасться швидко зупинити війну на Донбасі. Таку заяву Разумков зробив, говорячи про пріоритети роботи нової Ради, передають з посиланням на .

«Звичайно, від нас будуть хотіти швидкого закінчення війни, хоча всі розуміють, що швидко закінчити її не вдасться, і вирішує це зовсім не парламент. Це великий шлях, який має пройти вся країна, всі ми разом», – зазначив він.Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vid-nas-budut-khotity-shvydkoho-zavershennia-viiny-ale-zavershyty-ii-shvydko-ne-vyide--dmytro-razumkov-pro-problemu-dosiahnennia-myru-na-donbasi-291731.html”