"Слуга народу" вже "відфільтрувала" більш ніж третину охочих стати мажоритарниками"Слуга народу" вже "відфільтрувала" більш ніж третину охочих стати мажоритарниками
"Слуга народу" вже "відфільтрувала" більш ніж третину охочих стати мажоритарниками

На сайті партії «Слуга народу» зареєструвалося понад 3,5 тисячі охочих стати кандидатами в народні депутати від цієї політичної сили у мажоритарних округах.

Про це повідомили у прес-службі “Слуги народу”.

“На сайті політичної партії «Слуга народу» завершилася реєстрація охочих балотуватися до Верховної Ради у мажоритарних округах. Вона тривала до 2 червня включно. Свої кандидатури запропонували 3 тис. 544 особи”, — йдеться в повідомленні.

За словами голови партії Дмитра Разумкова, всі резюме з матеріалами від претендентів у кандидати в депутати будуть ретельно вивчені та перевірені. І тільки після цього керівництво партії визначить кандидатів, прізвища яких будуть оприлюднені на з’їзді політичної сили 8 червня, сказав він.

«Це доволі серйозний конкурс. Одного «я хочу бути депутатом» замало. Перш за все, ми долучаємо до діяльності у нашій партії людей компетентних і професійних. Час невігласів – далеко позаду. Тому резюме кандидатів з усіма матеріалами вже вивчаються й ретельно перевіряються не тільки внутрішньою службою безпеки, а й фахівцями HR-агентств», – заявив Разумков.

Так, нині відмову отримали 1 тис. 265 осіб, анкети яких уже пройшли перевірку, сказав Разумков, заявивши, що цінності цих людей не збігаються з цінностями партії. За словами голови «Слуги народу», після аналізу відповідних баз і реєстрів, моніторингу соціальних мереж було виявлено, що деякі претенденти чи їхні компанії раніше були задіяні у корупційних схемах і скандалах.

Водночас на сайті партії триває реєстрація охочих долучитися до діяльності «Слуги народу». Свою кандидатуру можна запропонувати у розділах «Волонтер у штаб», «Член комісії або спостерігач» і «Політичний діяч у майбутньому». За даними прес-служби, загалом станом на 3 червня на сайті партії зареєструвалося понад 30 тисяч осіб, які виявили бажання долучитися до команди «Слуги народу».

Як повідомлялося, партія «Слуга народу» 29 травня оголосила набір кандидатів у депутати в мажоритарних округах на дострокових виборах до Верховної Ради.

Подати заявку пропонували за допомогою офіційного сайту політсили. Охочі стати кандидатами в депутати мали, зокрема, заповнити анкету, надіслати відеорезюме та запропонувати на розгляд концепти трьох законопроектів.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/307754-sluga_narodu_vhe_vidfiljtruvala_biljsh_nih_tretinu_ohochih_stati_mahoritarnikami”