Чоловік Дорофєєвої Дантес розповів, як ловив молодість за хвіст: "Встав в суботу, ліг спати в понеділок"Відомий український співак, телеведучий, екс-учасник групи «Діо.фільми», чоловік Наді Дорофєєвої, Володимир Дантес здивував фанатів дуже незвичайним фото, зробленим на полі тюльпанів в Нідерландах. Так, артист зізнався, що 28 червня йому виповниться 31 рік і до цього часу багато що в його житті встигло змінитися, як, наприклад, походи на вечірки і веселощі до самого ранку.

View this post on Instagram

На выходных я пытался ухватить молодость за хвост! Вот скоро мне 31 и меня уже не впирают клубы, шумные гуляния, много алкоголя и всё от чего был в восторге в 20-24. Мы собрались с друзьями и решили посетить Стрічку. Ответственно готовились: всю неделю был спорт, правильное питание, почти нормированный сон, ну в общем закалял организм здоровьем, чтоб на выходных послать его к чертям собачьим. Встал в субботу 18го в 8 утра, а лёг спать в понедельник 20го в 3 часа ночи где? В Питере!!! Там был день рождения нашей очень близкой подруги и закончили мы его в караоке песней «Одна Калина». После этого мой внутренний тумблер выключился. Приехав домой запил ибупрофен атоксилом и встал в 10:30 утра свежим, но мятым)) Вывод! Есть ещё порох в пороховницах! Иногда стоит гульнуть, чтоб потом опять вернуться к ПП и спорту, чтоб с радостью вспоминать эти прекрасные майские деньки!)))

A post shared by Vladimir Dantes (@vladimirdantes) on

"На вихідних я намагався схопити молодість за хвіст!
Ось скоро мені 31 і мене вже не впирают клуби, галасливі гуляння, багато алкоголю і все від чого був у захваті в 20-24. Ми зібралися з друзями і вирішили відвідати Стрічку. Відповідально готувалися: весь тиждень був спорт, правильне харчування, майже нормований сон, ну в загальному гартував організм здоров’ям, щоб на вихідних послати його до чортів собачих. Встав в суботу 18го в 8 ранку, а ліг спати в понеділок 20го в 3 години ночі де? У Пітері!!! Там був день народження нашої дуже близької подруги і закінчили ми його в караоке піснею «Одна Калина». Після цього мій внутрішній тумблер виключився. Приїхавши додому запив ібупрофен атоксилом і встав в 10:30 ранку свіжим, але м’ятим)) Висновок! Є ще порох у порохівницях! Іноді варто гульнути, щоб потім знову повернутися до ПП та спорту, щоб з радістю згадувати ці чудові травневі дні!)))", — поділився емоціями Дантес. Фолловери взялися коментувати: "І тут я згадала пісню «Мне уже 20». Страшно ????", "Вова ти красень, так тримати, молодість-це стан душі ????", "???? Красень ????", "Володимир,ви і так молоді❤️????????????і красиві)як Доріан Грей".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Надя Дорофєєва порадувала фанатів дуже лагідним знімком з мамою Ольгою.

А ще Дорофєєва позувала для видання JetSetter в тілесному боді і стильній вініловій смарагдовій накидці. Артистка зізналася, що тепер це одна з її найулюбленіших зйомок.

Також Надя давала концерти в Туреччині, гастролюючи по різним готелям і зізналася, що таким чином можна поєднувати роботу з відпочинком, хоча п’ятий концерт поспіль дається важко.


Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/234358-cholovik-dorofyeyevoji-dantes-rozpoviv-yak-loviv-molodist-za-hvist-vstav-v-subotu-lig-spati-v-ponedilok”