У Хорошковського кажуть, що в Україну прилетів не він, а дружинаВалерій Хорошковський в Україну не повертався — У Хорошковського кажуть, що в Україну прилетів не він, а дружина
Валерій Хорошковський в Україну не повертався
Раніше про приїзд Хорошковського в Україну повідомили журналісти


В Україну прилетіла дружина колишнього глави Служби безпеки України та екс-віце-прем’єр-міністра часів президентства Віктора Януковича Валерія Хорошковського Олена, а не він сам.


Про це «112.ua» повідомили в прес-службі бізнесмена, коментуючи інформацію в ЗМІ про його повернення в країну.


Так, проект «Схеми: корупція в деталях» з посиланням на три незалежних джерела повідомив, що Хорошковський прилетів у Київ приватним рейсом у вівторок, 21 травня.


Хорошковський – український політик, бізнесмен, колишній власник телеканалу «Інтер». Обіймав посади міністра економіки в уряді Януковича, голови Державної митної служби за президентства Віктора Ющенка, голови Служби безпеки за президенства Януковича, міністра фінансів і віце-прем’єр-міністра в уряді Миколи Азарова. Входив у так звану політичну групу Фірташа-Льовочкіна.


Як відомо, Хорошковський залишив Україну наприкінці 2012 року. За даними ЗМІ, він проживав у Монако. Його виїзду за кордон передував конфлікт із екс-прем’єр-міністром Миколою Азаровим. У грудні 2012 року Хорошковський, перебуваючи на посаді першого віце-прем’єра, написав заяву про звільнення. Він обґрунтував своє рішення «незгодою щодо повторного призначення Миколи Азарова на посаду прем’єра».


У 2014 році Валерій Хорошковський намагався повернутися в політику. Балотувався другим номером за списком «Сильної України» Сергія Тігіпка до Верховної Ради. Група народних депутатів намагалася зняти його з реєстрації через відсутність у країні протягом двох років. Суд відмовив, однак Хорошковський депутатом не став, бо «Сильна Україна» не набрала необхідну кількість голосів.


Нагадаймо, 19 травня колишній заступник глави Адміністрації екс-президента України Віктора Януковича Андрій Портнов повернувся в Україну після п’яти років перебування за кордоном.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-horoshkovskogo-kazhut-shcho-v-ukrajinu-priletiv-ne-vin-a-druzhina-595585.html”