Увага! Це приголомшує! Пільгове оформлення “євроблях”: в ДФС зробили важливу заяву

Увага! Це приголомшує! Пільгове оформлення “євроблях”: в ДФС зробили важливу заяву


В Україні не планується продовження пільгового періоду для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації.Про це повідомив заступник голови Державної фіскальної служби Віктор Кривицький в Facebook, відзначивши, що з початку року в зонах митного контролю накопичилася значна кількість авто.

«За інформацією, отриманою мною в ході робочої зустрічі з главою комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною, продовження пільгового періоду не планується», – написав він.

«Після 22 лютого 2019 року власники авто платитимуть за оформлення повну ставку акцизу. Зрозуміло, що розмір митних платежів суттєво зросте», – уточнив Кривицький.

Він також додав, що з травня 2019 року до порушників митних режимів – «транзит» і «тимчасове ввезення» – правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу «.

Кривицький закликав власників авто оперативно скористатися наданою законом пільгою (до 22 лютого) і можливістю безперешкодно користуватися європейським автомобілем.Джерело статті: “http://www.divannaya-sotnya.com/uvaga-ce-prigolomshuye-pilgove-oformlennya-yevroblyax-v-dfs-zrobili-vazhlivu-zayavu/”