Насірова раптово відновили на топ-посаді у ДФС: з’явилася влучна фотожабаАпеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Окружного адміністративного суду Києва від 11 грудня 2018 року про поновлення Романа Насірова на посаді керівника Державної фіскальної служби, в мережі на це відреагували новою фотожабою за участю чиновника.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Так, суд визнав, що відсторонення Насирова в березні 2017 року і його звільнення на початку 2018 року, були незаконними. Звільнений він був нібито через приховування іноземного (англійського) громадянства.

Таким чином, в разі припинення судових спорів та неподання скарги до Верховного суду, Насіров зможе приступити до виконання обов’язків глави Фіскальної служби.Фотожаба за участю Романа Насірова з’явилася в одному з чатів в Telegram.

За основу картинки взято фото з Насіровим із залу суду в момент, коли йому інкримінували корупційні правопорушення, в той же час він сам стверджував, що погано себе почуває і з’явився в суд на ношах і з ковдрою.

"Розбуди мене, коли на посаді відновлять", — просить Насіров санітара на фотожабі.

Як повідомляв "Апостроф", влітку 2019 року апеляційний адмінсуд залишив без змін рішення Окружного адмінсуду Києва, яким відповідальність за надання розстрочок компаніям Олександра Онищенка перекладається з голови ДФС Романа Насирова на керівників місцевих податкових інспекцій. Тобто в черговий судової інстанції була доведена невинність екс-глави ДФС.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-24/nasirova-vnezapno-vosstanovili-na-topdolzhnosti-v-gfs-poyavilas-metkaya-fotozhaba/189266”