"Хотів бути популярним у США". Зеленський жартом відповів на запитання щодо імпічменту Трампа"Хотів бути популярним у США". Зеленський жартом відповів на запитання щодо імпічменту Трампа

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 15 лютого, під час участі у 56-й Мюнхенській конференції з питань безпеки жартом відповів на запитання про те, чи вплинула на нього ситуація довкола імпічменту президента США Дональда Трампа.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Український лідер наголосив, що це запитання йому ставлять дуже часто у різних куточках світу.

"Коли я був продюсером, чи сценаристом, чи актором, я хотів би отримати "Оскар". Я хотів бути популярним у Сполучених Штатах. Тепер я популярний у Сполучених Штатах. Але не такої популярності я хотів. Але якщо це допоможе Україні, я готовий навіть удруге поговорити з Трампом", — пожартував Зеленський.

Потім він став серйознішим і подякував за підтримку США, наголосивши, що відносини з цією країною у України дуже хороші: "Але я хочу сказати всім, і США, і Європі: допомагайте ще більше".

Нагадаємо, 5 лютого Сенат Конгресу США не підтримав імпічмент Трампа, за який раніше проголосувала Палата представників. Таким чином Трамп лишається президентом США щонайменше до найближчих виборів, які відбудуться цієї осені.

Скандал виник після розмови Трампа із Зеленським. Трамп нібито тиснув на нього і вимагав розпочати розслідування проти компанії Burisma, якою керував син Джо Байдена — його конкурента на президентських виборах 2020 року. Також Трамп нібито наказав заморозити 400 мільйонів доларів військової допомоги для України за тиждень до телефонного дзвінка.

У Конгресі США звинуватили Трампа у тиску на Україну та закликали опублікували стенограму розмови президентів Сполучених Штатів та України. Обидві сторони на це погодилися. 24 вересня голова Палати представників США Ненсі Пелосі ініціювала старт процедури імпічменту Трампа. Сам він назвав ситуацію, що склалася, "президентським харасментом".


Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/hotiv-buti-populyarnim-u-ssha-zelenskiy-zhartom-vidpoviv-na-zapitannya-schodo-impichmentu-trampa-1491984.html”