Вдова загиблого капітана літака МАУ не може зібрати довідки для виплат на дітей від державиЧерез три дні, 17 лютого, в Борисполі відбудеться укладання фундаменту для меморіалу загиблого в Ірані екіпажу лайнера МАУ. Родичі вже отримали запрошення від авіакомпанії.

Об этом сообщает Роспрес

Про це повідомила вдова загиблого командира екіпажу Катерина Гапоненко, яка сподівається, що МАУ буде допомагати надалі.

“Як я зрозуміла МАУ і держава окремо працюють, тому що авіакомпанія збирається виплачувати суму, що дорівнює середній заробітній платі мого чоловіка. Точних цифр назвати не можу, так як вони у кожних різні”, – говорить Гапоненко.

За словами вдови, зараз вона не може влаштуватися на роботу, тому що, для отримання пільг та виплат на дітей, їй потрібно залишатися безробітної. У минулому вдова загиблого командира працювала в компанії “Vodafone” у відділі звернення громадян і вона сподівається, що незабаром туди повернеться.

“Я не сподіваюся на державу, якщо чесно. Вони виплатили в січні за 200 000 гривень і все. Зараз я збираю довідки, щоб одержувати виплати на дітей. Зібрала вже більше 70-ти довідок і це ще не кінець. Кожен день ходжу як на роботу за цими довідками. Якщо мене не добила смерть чоловіка, то відчуваю, що зламає система”, – поділилася Катерина Гапоненко.Джерело статті: “http://povin.com.ua/275984-14-02.html”