День ділової активності та доленосних зустрічей: гороскоп на завтра, 9 грудня

День ділової активності та доленосних зустрічей: гороскоп на завтра, 9 грудня


День ділової активності та доленосних зустрічей: гороскоп на завтра, 9 грудня

Овен

Взявшись за новий проєкт, неодмінно доведіть його до кінця, інакше надалі одне недопрацювання буде чіплятися за інше і ви не зможете вирватися з цього "болота".

Об этом сообщает http://businessinblogs.com

Телець

Можна ухвалювати давно назріле рішення, на яке досі з якоїсь причини не вистачало духу. Цього дня всі аргументи вдасться оцінити об’єктивно, а тому рішення буде правильним.

Близнюки

Гарний час для того, щоб приділити увагу сім’ї – провести час з дітьми, відвідати батьків і влаштувати романтичну вечірку своїй другій половинці.

Рак

На перший план вийде професійна сфера, в якій рекомендується зробити ривок: накопичених під час попереднього періоду сил і вмінь вистачить для того, щоб їхня кількість перейшла в якість.

Лев

Перепади настрою, від яких ви будете страждати цього часу, можуть зіпсувати стосунки з оточенням – як друзями і колегами, так і близькими людьми. Постарайтеся опанувати себе.

Діва

Якою б успішною не була ваша професійна діяльність, не варто присвячувати їй весь день. Необхідність дотримання режиму – зміни годин праці і відпочинку – ще ніхто не скасовував.

Терези

Прийшов час для вирішення фінансових питань, які ви довго відкладали на потім. Можна відкривати рахунки в банках і робити великі покупки, зокрема і купувати нерухомість.

Скорпіон

Нові справи можна починати тільки в тому разі, якщо ви грунтовно підчистили всі "хвости", які накопичились, в іншому разі вони будуть весь час тягнути вас назад.

Стрілець

Можлива несподівана зустріч з людиною з минулого, з якою вас колись пов’язували романтичні стосунки. Можливо, доля дає вам ще один шанс на зближення – скористайтеся ним.

Козеріг

Зіткнення з людиною, негативно налаштованою стосовно вас, може закінчитися на вашу користь – можливо, вам вдасться не тільки нейтралізувати її, але і зробити своїм союзником.

Водолій

Рідкісний день, коли можна ризикувати, – як у професії, так і в особистому житті. Якщо ви давно збиралися попросити начальство про підвищення зарплати або зізнатися комусь у коханні, ваш час прийшов.

Риби

Запасу енергії, відпущеної вам цього дня, вистачить на все: робочі досягнення, залагодження конфліктів в особистому житті і різні домашні клопоти – від прибирання до кулінарних експериментів.


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/astrologiya/den-dilovoyi-aktivnosti-ta-dolenosnih-zustrichey-goroskop-na-zavtra-9-grudnya-1455363.html”