Зеленський пообіцяв українцям кредити під 5%

Зеленський пообіцяв українцям кредити під 5%


Зеленський пообіцяв українцям кредити під 5%

Президент Володимир Зеленський оголосив про запуск державної програми повернення в Україну заробітчан і створення стимулів залишатися в Україні для тих, хто хоче виїхати.

Об этом сообщает http://polit-mix.net

Про це йдеться у зверненні президента.

"Ми запускаємо нову державну програму "Повертайся і залишайся". Перший етап — доступні кредити для власної справи, для тих, хто хоче або почати, або розширити власний бізнес", — сказав він.

Ця програма передбачає можливість взяти в кредит 1,5 млн гривень на п’ять років під 5%, 7% або 9%.

5% — для наявного або нового бізнесу, який створює мінімум два нові робочі місця.

7% — для нового бізнесу або наявного з виручкою до 25 млн гривень, який не створює нові місця; при цьому за кожного нового найнятого робітника ставка буде знижуватися на 0,5 в.п.

9% — для розширення наявного бізнесу з виручкою 25-50 млн гривень.

"Якщо ви давно хотіли відкрити власну кав’ярню, наприклад, автосервіс, барбершоп або розширити свій магазинчик, сироварню, виробництво меблів і, власне, будь-яку справу — будь ласка, повертайтеся і залишайтеся", — сказав Зеленський.

Нагадаймо, що президент Володимир Зеленський під час інавгураційної промови закликав українців повертатися з еміграції.

"Нас — 65 мільйонів. Так, не дивуйтеся. Нас 65 мільйонів — тих, кого народила українська земля. Українці в Європі і Азії, в Південній і Північній Америці, в Австралії і в Африці, я звертаюся до всіх українців на планеті: ви нам дуже потрібні. Усім, хто готовий будувати нову успішну Україну, я з радістю надам українське громадянство", — пообіцяв тоді Зеленський.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/187620-zelenskyy-poobicyav-ukrayincyam-kredyty-pid-5.html”