Засуджену за крадіжку 6,7 млн грн екс-керівницю банку на Львівщині оголосили у міжнародний розшукЕкс-керівницю Кам’янка-Бузького відділення «Укрсиббанку» Тетяну Азарову, яку заочно засудили до 10 років позбавлення волі за привласнення 6,7 млн грн, оголосили у міжнародний розшук. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Об этом сообщает http://waptools.net

Тетяна Азарова упродовж 2007-2010 років, працюючи керівницею Кам’янка-Бузького відділення «Укрсиббанку», обікрала 14 вкладників банку на 6,7 млн₴ Про це відомо з оприлюдненого судового рішення за 2 жовтня цього року.

Вона приймала кредитні кошти, які повертали клієнти банку і замість того, аби вносити їх в касу, привласнювала собі. До того ж екс-керівниця видавала потерпілим неправдиві документи про повне погашення кредиту.

Також Тетяна Азарова підробляла договори банківських вкладів. Жінці вдалося оформити кредит також на свого чоловіка на суму 24 тис. доларів, підробивши довідку про його доходи. Таким чином Тетяна Азарова привласнила 6,7 млн гривень.

У 2013 році Тетяну Азарову затримали та оголосили підозру. Проте тоді у прокуратури не було достатньо доказів аби довести її вину. Тож жінка опинилася на волі.

Лише за шість років розслідування справи прокуратурі таки вдалося довести вину колишньої керівниці банку. 2 жовтня 2019 року колегія суддів Жовківського районного суду у складі головуючого судді Володимира Мікули, разом із суддями Русланом Зеліском та Романом Ясиновським засудила Тетяну Азарову заочно до 10 років позбавлення волі. Де перебуває жінка тепер не відомо, то ж до її розшуків залучили Інтерпол.Джерело статті: “https://zaxid.net/zasudzhenu_za_kradizhku_67_mln_grn_eks_kerivnitsyu_banku_na_lvivshhini_ogolosili_u_rozshuk_n1490671”