Зеленський вже визначився з кандидатом на генпрокурора і готує поданняПрезидент Володимир Зеленський планує подати до Верховної Ради проєкт постанови, яким парламенту буде запропоновано дати згоду на призначення Руслана Рябошапки генеральним прокурором.


Рябошапка став головним претендентом на цю посаду. Але при цьому існує ймовірність, що генпрокурором буде нинішній в.о. голови СБУ Іван Баканов, а Рябошапка обійме його посаду в СБУ, повідомляє Лівий берег.


Нагадаймо, наприкінці липня Зеленський особисто підтвердив, що кандидатура Руслана Рябошапки як «крутого фахівця» розглядається на пост генпрокурора.


Колишній член Національного агентства з протидії корупції Руслан Рябошапка був головним спеціалістом з правоохоронної та антикорупційної політики в штабі Зеленського.


У травні Зеленський призначив його заступником голови Адміністрації президента (тепер – Офісу президента). Повідомлялося, що в офісі Зеленського Рябошапка працюватиме над питаннями судової реформи.


Нагадаймо, Руслан Рябошапка заявив, що викривачів, що повідомляють про корупційні схеми, матеріально заохочуватимуть.
Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/08/25/zelenskyy_vzhe_vyznachyvsya_z_kandydatom_na_genprokurora_i_gotuie_podannya_1633687”