"За Вашу і нашу свободу!": голова МЗС Литви звернувся до українців їхньою рідною мовою (відео)Лінас Лінкявічюс звернувся до українців українською мовою.

Лінас Лінкявічюс / REUTERS

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс привітав Україну із Днем Незалежності українською мовою.

Про це очільник литовського зовнішньополітичного відомства написав на своїй сторінці у Twitter, оприлюднивши також відео із привітанням.

«80 років тому пакт Ріббентропа-Молотова поділив Європу, але не зруйнував єдності наших народів. І завжди йшли разом шляхом свободи, Литва підтримувала і підтримуватиме боротьбу України за свободу і територіальну цілісність. З Днем незалежності, Україно! За Вашу і нашу свободу!», – написав Лінкявічюс.

80 років тому пакт Ріббентропа-Молотова поділив Європу, але не зруйнував єдності наших народів.???????? і???????? завжди йшли разом шляхом свободи, Литва підтримувала і підтримуватиме боротьбу України за свободу і територіальну цілісність. З Днем незалежності,Україно! За Вашу і нашу свободу! pic.twitter.com/ymJkLbSLpM

— Linas Linkevicius (@LinkeviciusL) August 24, 2019


Джерело статті: “https://www.unian.ua/politics/10662216-za-vashu-i-nashu-svobodu-golova-mzs-litvi-zvernuvsya-do-ukrajinciv-jihnoyu-ridnoyu-movoyu-video.html”