У Барселоні влаштували “перепис” пацюків, які мешкають у каналізації
В каналізаційній системі Барселони проживає близько 200 тисяч щурів.Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “La Vanguardia”, підрахунок щурячого поголів’я Барселони, який проводився з грудня 2016 по листопад 2017 року показав, що в каналізації міста проживає близько 200 тисяч гризунів.


“Перепис” щурів проводився в рамках проекту BCNRats, покликаного досліджувати й оцінювати відповідні ризики для контролю над популяцією цих тварин.


Більше 900 км каналізаційної мережі були розбиті на 90-метрові ділянки, на кожну з яких встановили 30 пасток, їх перевіряли чотири ночі поспіль.


Зокрема, дослідження показало, що пацюки, які живуть у каналізації Барселони, не є резистентними до родентицидів (хімічних отрут для знищення гризунів), як деякі популяції в Європі, США і Канаді.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше китайські лікарі діагностували щурячий вірус гепатиту Е у двох людей — в тілі 56-річного пацієнта і в аналізах крові 70-річної жінки, яка потрапила до лікарні Гонконгу зі скаргами на біль в животі, головний біль, анорексію.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/07/01/u-barseloni-vlashtuvaly-perepys-patsyukiv-yaki-meshkayut-u-kanalizatsiyi/”