Італія обігнала Китай за кількістю захворювань коронавірусною інфекцією

Італія обігнала Китай за кількістю захворювань коронавірусною інфекцією


Кількість випадків захворювань коронавірусною інфекцією в Італії сягнуло 86 498, що ставить європейську країну попереду Китаю, де було підтверджено 81 946 випадків інфікування. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на УНН.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Обидві ці країни відстають від США, в яких зареєстровано 104 тисячі випадків COVID-19. Однак, як зазначає CNN, “не всі країни повідомляють про випадки захворювання або вимірюють їх однаково”, тому в Італії та Китаї справжні цифри можуть бути вище.


В Італії в п’ятницю померло 969 осіб — найбільший стрибок за один день з початку кризи.


Нагадаємо, станом на вечір 27 березня в Україні підтверджено 310 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.


Коронавірус SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, вперше зафіксували у китайській провінції Хубей, наприкінці 2019 року. З того часу зараження цим вірусом було зафіксовано у більш ніж 130 країнах світу, включаючи Україну. Починаючи з 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я визнала поширення хвороби — пандемією.


У свою чергу, Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що пандемія нового коронавірусу прискорюється з експоненційною швидкістю.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/italiya-obignala-kytaj-za-kilkistyu-zahvoryuvan-koronavirusnoyu-infektsiyeyu.html”