У МВФ оголосили про початок глобального падіння економіки: що це значить і коли чекати відновленняСвітова економіка вже увійшла в період рецесії через пандемію коронавірусу Covid-19.

Об этом сообщает Руспрес

Про це заявила глава МВФ Крісталіна Георгієва.

Глава МВФ підкреслила, що в цей раз прогнозується "досить глибокий" спад.

"Уже ясно, що ми увійшли в рецесію", — заявила вона.Георгієва закликала до активних дій, які дозволили б ефективно поглинути удар від коронавірусу.

"Ми дуже наполегливо закликаємо країни посилити заходи стримування, у агресивний спосіб, щоб дати можливість скоротити тривалість періоду (рецесії — прим. ред.)", — сказала глава МВФ.

За оцінками МВФ, країни з ринками, що розвиваються, будуть потребувати залучення в короткі терміни мінімум $ 2,5 млрд з боку Фонду у взаємодії зі Світовим банком та іншими фінансовими інститутами.

Очікується, що в 2021 році глобальна економіка може відновитися.

Детальніше про це читайте в матеріалі "Апострофа": Обвал економіки, мільйони померлих і кінець Трампа: з чим залишиться світ після пандемії коронавірусу.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/2020-03-27/v-mvf-obyyavili-o-nachale-globalnogo-padeniya-ekonomiki-chto-eto-znachit-i-kogda-jdat-vosstanovleniya/192201”