Коронавірусом у світі заразилося понад 500 тис. осіб, ЗНО можуть перенести. Головне за деньКількість хворих на коронавірусну інфекцію в Україні зросла

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні зросла

Об этом сообщает Руспрес

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, загальна кількість хворих на COVID-19 в Україні зросла до 196 осіб. Чернівецька ОДА інформувала про трьох видужалих пацієнтів.

У світі на COVID-19 захворіло понад 500 тис. осіб

До вечора 26 березня загальна кількість хворих на коронавірусну інфекцію у світі перевищила 500 тис. осіб. За кількістю інфікованих станом на четвер лідирували Китай, Італія, США, Іспанія, Німеччина, Іран та Франція.

Скандальна заява Ємця

Фінанси, які виділяють в Україні на закупівлю ліків і тестів для виявлення COVID-19, мають розраховувати з огляду на кількість людей старшого віку у країні, заявив міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець.

"Ми ж знаємо статистику, скільки у нас людей старше 65 років. Хоч це і прикро, але середня тривалість життя чоловіків, по-моєму, становить 65 років. Тому скажу відверто: фінансисти, які нам мають допомагати, починають розраховувати на тих людей, які в нас ще живі. Я не жартую і не лякаю. Я весь час кажу: ви підрахуйте, скільки нам треба виділити фінансів на живих людей, а не на трупи", – сказав Ємець.

Ця заява викликала активне обговорення у соцмережах.

Україна закриває кордони

У ніч на 27 березня Україна зупиняє авіасполучення. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

"До кінця п’ятниці, 27 березня, буде закрито державний кордон та припинено всі пасажирські перевезення", – підкреслив він.

ЗНО можуть перенести на серпень

Державну підсумкову атестацію для учнів четвертих та дев’ятих класів 2020 року скасовано, а зовнішнє незалежне оцінювання може бути перенесено на серпень, повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-koronavirusom-v-sviti-zarazilosja-ponad-500-tis-osib-zno-mozhut-perenesti-golovne-za-den-1492859.html”