Важка хвороба забрала талановитого соціолога і відданого друга Ірину Бекешкіну

Важка хвороба забрала талановитого соціолога і відданого друга Ірину Бекешкіну


До неї прислухались і впізнавали люди по всій країні
До неї прислухались і впізнавали люди по всій країні

Буде назва вулиці, буде наша вічна пам‘ять. Не буде вірного друга, не буде її вічно живої енергії та любові до справжнього життя

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Її — талановитого соціолога і віданного друга вже немає з нами. Вона пішла від нас внаслідок важкої хвороби, на прояви якої в останні кілька місяців Ірина не звертала увагу у вирі її ще неоціненноі громадської активності, зокрема у поїздках по регіонах. Вона відмахувалась від настійливих порад звернути увагу на своє здоров‘я. Хоча сама завжди турбувалась про іншіх.

Жодний, як Ілько Кучерів та Ірина разом з їхнім Фондом Демініціатив не зробив більшого для формування відкритої чесної громадської думки в Україні. Без них ми б не досягли свідомості, що це значить чесні і вільні демократичні вибори. Що означає підзвітна влада, яка має вміти публічно комунікувати. До неї прислухались і впізнавали люди по всій країні. Втім, до її безпосередніх порад владі не дослухались. Без неї Україна була би іншою.

Буде назва вулиці, буде наша вічна пам‘ять.
Не буде вірного друга, не буде її вічно живої енергії та любові до справжнього життя.

Дуже сумую.

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Джерело статті: “https://glavcom.ua/columns/ye_bystrytsky/vazhka-hvoroba-zabrala-talanovitogo-sociologa-i-viddanogo-druga-irinu-bekeshkinu-667456.html”