Київреклама привітала власників незаконних вивісок «неприємними валентинками»Управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації креативно привітало власників незаконних вивісок з Днем всіх закоханих.

Об этом сообщает Футляр от виолончелиТак, на вивіски, що розмішені з порушенням правил, співробітники Київреклами наклеїли «валентинки» зеленого кольору з написом: «Любиш Київ? Подаруй йому вивіску за правилами».На фото, які розмістив на своїй сторінці керівник Київреклами Олександр Смирнов, видно, що відповідні наліпки отримали власники магазинів, аптек, закладів громадського харчування, нотаріуси тощо.«В день всіх закоханих є така традиція – дарувати валентинки. Ми нею не стали нехтувати і за тогорічною традицією залишили «улюбленцям» свої сердечка. Сподіваюся, ніхто з отримувачів не переплутає їх з освідченням в коханні. Бо любов – це повага, це турбота й вміння виправляти свої помилки. А виправити їх достатньо просто, навівши камеру на QR-код, який миттєво перенесе вас на сторінку оформлення вивіски за Правилами», – пише Смирнов.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/kyyivreklama-pryvitala-vlasnykiv-nezakonnyh-vyvisok-nepryyemnymy-valentynkamy.html”