У Харкові проходить народне віче напередодні «нормандської зустрічі»Як повідомляє кореспондентка hromadske, «червоними лініями» мітингувальники називають проведення виборів на Донбасі до повного відведення військ, поступки у перемовинах з Росією щодо газу, визнання територій окупованого Донбасу та Криму російськими.

Об этом сообщает http://fedinf.com

Учасники акції тримають прапори України та прапори Української повстанської армії. До мітингу долучилися представники політичних партій «Свобода« та «Європейська солідарність».

На площі Свободи звели сцену «Штаб спротиву капітуляції», поруч розмістили декілька шин — поки вони мають виключно символічне значення. За словами організаторів мітингу, на випадок капітуляції під час зустрічі «нормандської четвірки», протестувальники готові перейти до активної фази спротиву.

«Ми вийшли для того, щоб попередити владу, а по-друге, щоб у нашого президента була можливість сказати «ні» у Парижі», — розповіла учасниця акції Аліна Котлярова.

Нагадаймо, на Майдані Незалежності люди збиралися на Всеукраїнське віче «Червоні лінії для Зеленського». Подія присвячена поїздці президента Володимира Зеленського до Парижа для участі у «нормандській зустрічі».

Також представники української діаспори вийшла на мітинг в Парижі напередодні зустрічі у «нормандському форматі» лідерів України, Франції, Німеччини та Росії.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/u-harkovi-prohodit-narodne-viche-naperedodni-normandskoyi-zustrichi”