"Мюнхгаузена" замучила совість: у Британії через 30 років повернули вкрадену гарматуРазом з гарматою була записка, в якій невідомий приніс жителям свої вибачення за крадіжку.

Тепер гармату планують повернути на місце / фото: Pexels

У селі Тілбі у Великій Британії злодій повернув корабельну гармату XIX століття, яку вкрав 30 років тому.

Про це повідомляє BBC.

Об этом сообщает http://superbloggermom.com

Разом з гарматою була записка, в якій невідомий приніс жителям свої вибачення за крадіжку і зізнався, що всі ці роки його мучила совість.

Таких гармат у Тілбі було дві. Їх подарувала жителям села багата місцева родина Теннісон д’Ейнкур, на гроші якої в селі були також побудовані школа і зал для нарад, біля якого ці гармати і стояли. Друге вкрадене знаряддя досі так і не знайшли.

"30 років тому я взяв участь у ганебному вчинку. Мій перший і останній злочин", — написав невідомий

Автор написав у своїй записці, що гармата була завантажена у вантажівку його "так званими друзями", поки він чекав у машині.

У записці повідомлялося, що гармата в повному бойовому порядку і з неї навіть кілька разів стріляли на історичних реконструкціях. Гармату планують повернути на місце. У селі сподіваються, що коли-небудь знайдеться і друга гармата.

Як повідомляв УНІАН, у Британії був вкрадений туалет з чистого золота, встановлений в колишньому будинку Вінстона Черчилля.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/curiosities/10778786-myunhgauzena-zamuchila-sovist-u-britaniji-cherez-30-rokiv-povernuli-vkradenu-garmatu.html”