Італія і Карпати: у Луцьку пенсіонерам покажуть україно-італійську комедіюУ понеділок, 28 жовтня, о 13 год в рамках проекту «Доступний кіно/театр для пенсіонерів», який реалізовує Громадянський Рух «CВІДОМІ» разом із РЦ «Промінь», відбудеться показ україно-італійської комедії «IZI».

Об этом сообщает http://marketingmix.com.ua

Про це повідомили на сторінці Громадянського Руху «СВІДОМІ» у Facebook.

Кіносеанс безплатно можуть відвідати усі категорії пенсіонерів: за віком, інвалідністю, вислугою років, у разі втрати годувальника. Головною умовою є попередня реєстрація.

Записатися на фільм можна, зателефонувавши у робочі дні з 10:00 до 18:00 за номером 068-215-70-75 чи 099-215-50-75 або заповнивши форму реєстрації за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1d34YmSXQWZZmSc74E1viZF49ERZ5AYLwxbQVj1oVGLs/

Фільм «ІZI» розповідає про 40-річного італійця-невдаху на ім’я Ісідоро, який переживає скрутні часи. Ізі перебуває у депресії, живе з мамою, а з кар’єрою гонщика «Формули-3» розпрощався через те, що одного разу заснув на перегонах. Проте, отримує доручення від свого брата Філо перевезти тіло загиблого українського заробітчанина-маляра Тараса на угорсько-український кордон. Однак, на кордоні Ізі ніхто не зустрічає, тож він вирішує самотужки шукати в Україні місце народження та майбутнього спочину покійного.

Ця кінострічка – це перше офіційне спільне виробництво України з Італією. Фільм створений за підтримки Держкіно, Міністерства культури Італії та аудіовізуального фонду Фріулі-Венеція-Джулія (Італія). У фільмі знялися італійські та українські актори Нікола Ночелла, Барбара Буше, Остап Ступка, Вероніка Шостак і Орест Гарда.

Кінострічка «IZI» брала участь у програмах понад півсотні міжнародних кінофестивалів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

  • Доступний кіно/театр: як у Луцьку безплатно переглянути фільм чи виставу
  • 2 роки для лучан: «СВІДОМІ» презентували документальний фільм

Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/47531/italiya-i-karpati-u-lutsku-pensioneram-pokazhut-ukraino-italiysku-komediu/”