Тривожну кнопку виклику поліції на смартфоні вінничани вже натискали. Що сталось?

Тривожну кнопку виклику поліції на смартфоні вінничани вже натискали. Що сталось?  • Наталія ГОНЧАРУК
  • 1
Тривожну кнопку виклику поліції на смартфоні вінничани вже натискали. Що сталось?
  • Про додаток My Pol, за допомогою якого можна без слів викликати наряд поліції, поліція розповіла майже місяць тому.
  • 20minut.ua дізнався, чи багато вінничан встановили тривожну кнопку на смартфон і чи хтось її вже натиснув.

Викликати поліцію без слів, в один клік зі свого смартфону, дозволяє мобільний додаток My Pol. Його презентували в обласній поліції в середині вересня. Майже місяць минув. Чи популярне нововведення? Про це питаємо в обласному главку Нацполіції.

Об этом сообщает http://mlm-master.org

І дані поліцейського штабу кажуть, що вінничани не захотіли мати тривожну кнопку виклику допомоги на своєму смартфоні. В додатку зареєструвалися лишень 55 людей. Натискань самої кнопки було не більше 25-ти. Також в поліції сказали, що ці виклики були випадкові.

— До 25-ти повідомлень отримали через додаток за цей час, — каже 20minut.ua начальник штабу. — Але таких випадків, що це тривога, немає. Є помилкові випадки спрацювання, коли діти гралися телефоном.

— І слава богу, що немає таких випадків, — говорить начальник поліцейського главку Юрій Педос. — Посил цієї програми, коли людина знаходиться в тих умовах, коли вона не може сама говорити. І таких випадків, щоб людина була заручником обставин і не могла говорити, не було.

Додаток My Pol, нагадаємо, може бути корисний для людей, які мають проблеми з мовленням. Але основна його мета: екстрений виклик в ситуації, де говорити по телефону небезпечно, наприклад, в присутності злочинця. Завдяки геолокації система сама визначає місце знаходження абонента, що натиснув на «SOS», та спрямовує дані до поліції.

Крім тривожної кнопки, в додатку є інші корисні функції. Наприклад, можна оцінювати роботу поліцейських за номером жетону.

Раніше Юрій Педос попередив про відповідальність за неправдиві виклики і просив вінничан не займатися тестуваннями — тиснути кнопку в додатку тільки у випадку небезпеки.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/trivozhnu-knopku-vikliku-politsiyi-na-smartfoni-vinnichani-vzhe-natisk-10951058.html”