Опіки 35% тіла: у Дніпрі діти під час гри облили бензином і підпалили 8-річного хлопчикаДитина наразі перебуває в реанімації після операції.

Дитяча гра закінчилася для хлопчика реанімацією / фото: ТСН

У Дніпрі діти, граючись на подвір’ї, облили бензином і підпалили 8-річного Кирила Яцуна. Хлопчика госпіталізували до дитячої обласної лікарні.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на волонтерів, які допомагають мамі хлопчика.

«Кирюша Яцун грав з усіма дітками у дворі, були дітки і старшого віку. Хтось із дітей облив дитину ззаду і підпалив. Мама одна виховує єдиного синочка, батько дитини помер. Кирюша, як і багато діток, повинен був йти 1 вересня в 3 клас», — розповіла волонтер Оксана Сова-Тимощенкова.

Батьки написали заяву до поліції.

За словами медиків, хлопчик зараз стабільний, він прийшов до тями, перебуває в реанімації після операції.

"У нього опіки 35% тіла. Полум’я потрапило на голову, плечі, передпліччя, стегна, гомілки. Дитині належить ряд операцій і реабілітація», — констатують лікарі.

Як повідомляв УНІАН, у Дніпрі жінка обмотала 8-річного хлопчика скотчем і прикувала ціпком до дивану. Поліція Дніпра відкрила три кримінальні провадження через знущання жінки над дітьми.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/incidents/10662417-opiki-35-tila-u-dnipri-diti-pid-chas-gri-oblili-benzinom-i-pidpalili-8-richnogo-hlopchika.html”