Ебжежвашусукомать, это что млять было? Де красота, де экибана?Сейчас 00.36 и я нахожусь за 700 км от Киева, и если будем ехать всю ночь, а мы таки будем ехать всю ночь, потому что после просмотренного шоу на «День Українського прапору» официальной ее части #меняажтрясет
Уберите от экранов, детей, людей с лабильной психикой, и папа не читай тоже. 
Ебжежвашусукомать, это что млять было? Де красота, де экибана? Шо за хуйня происходит в моей стране? Что это за группа мальчиков ( к ним у меня претензий особо и нету, они на службе) почему они не в балетных трико и пачках? Что это сука за гребанный цирк? Шо це було? Суки вы ж такие, да за этот флаг люди умирали, им покрывали гробы погибших, их хранят дома жены и матери погибших. Что, суко, за варьете вы устроили на Михайловской площади? Шо це за хуйняяяяяяя????? Вы ипанулись там окончательно? Что за рояли на майдане, что за жратва у Стелы памяти погибшим? Просто конченные ублюдки. За каждым фото чья- то жизнь, смерть, горе, боль, отчаянный крик близкого человека. Туда приходят матери целовать фотографии своих сыновей, а побратимы отдавать дань уважения погибшим. Что, суко, завтра вы собрались устроить? Устали от войны? Завтра мы покажем вам, суко, как мы устали от войны. 
Суки вы, а не люди.
Те, кого знала по волонтерству и кто пошёл в нынешнюю власть- просто забудьте о нашем знакомстве. Это точка. Найух ребята, вы свой плевок на могилы погибших сделали.

Увага! 
Перепости обов'язкові.
Шановні Патріоти України.
Запрошуємо Вас приєднатись до Маршу Захисників України в місті Херсоні.
24 серпня в День Незалежності України. Нагадаємо що Ми до ходи від влади,відношення не маємо.
Ми за вільну,сильну державу Україна.
Ми кажемо владі. Що не дамо паплюжить,ідеї і досягненя Майдану. 
Наша ціль. Армія,Мова,Віра!
Слава Україні!
Важливо. Збір Патріотів для участі в Марші Захисників в місті Херсоні буде 24 серпня,на Площі Свободи,о 8.45. На фото світлини під публікації вказано місто збору.
Увага! Зустрічаємося о 8. 45.
Орієнтир. Прапор марун 79-ой ДШБ.
А також прапор жовто синій з написом Херсон. Фото під публікації.
Нам дуже приємно побачити, на цьому заході кожного із Вас. Дякуємо!

Нет описания фото.

Доля незалежної України в руках кожного з нас

28 років поспіль український народ живе в незалежній державі і всі ці роки ми наполегливо відстоюємо цю незалежність. Адже незалежність це не просто територіальне визначення кордонів, не лише визнання іншими країнами нашого суверенітету. Це щоденна праця кожного з нас для розбудови держави, для здобуття позитивного політичного іміджу країни, для економічного впливу на світовому ринку, для підкорення нових спортивних вершин. А останні п’ять років це ще й відстоювання своїх територій на війні.

Доля України – це доля всіх, хто живе під високим синім українським небом, працює на рідній землі. Ми рівні серед рівних, вільні громадяни України. Всі хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру. Тому маємо об’єднуватись, підтримувати одне одного, допомагати, поважати, захищати. Людська гідність, свобода, народовладдя, справедливість – основні складові нашого успіху, нашого майбутнього у незалежній Україні.

Мирного синього неба над головою, рідної землі під ногами і зеленої трави не окропленої кров’ю. Мудрості та толерантності, щирості та поваги, добробуту та спокою, непохитності національного духу та успіхів у кожній справі на благо Батьківщини!

Будьте вільними і незалежними!