У кума Медведчука з партії Зеленського знайшли елітну віллу у Відні: фото і відеоЖурналісти провели розслідування і виявили елітну віллу у Відні (Австрія) сім’ї Андрія Холодова, який балотується до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу".


Про це повідомляє "Радіо Свобода".


Відзначають, що маєток придбано в 2013 році за 6 мільйонів євро (за нинішнім курсом це 175 мільйонів гривень). Це — вартість будинку на 360 квадратних метрів і 20 соток землі. Нерухомість оформлена на дружину Холодова — Катерину Шаховську. Дітей подружжя хрестила Оксана Марченко — дружина Віктора Медведчука.


Будинок розташований у Відні на вулиці Лайнцер штрассе в районі Гітцінг. Це найбільш елітний спальний район австрійської столиці з дорогими приватними будинками. Наприклад, в п’яти хвилинах ходьби від маєтку холодових розташовується будинок, де останні 5 років живе український олігарх Дмитро Фірташ.


Також у Відні знаходиться салон весільних та вечірніх суконь, який належить дружині Холодова — він розташований в центрі міста.
Сам Андрій Холодов — людина непублічна. Джерела журналістів серед учасників ринку називають його "тіньовим бізнесменом", який заробляє на роздрібній торгівлі сигаретами в столичних кіосках. Зокрема, активісти руху "Чесно" простежили і формальні зв’язки Андрія Холодова з підприємствами, види діяльності яких пов’язані з утриманням МАФів. Це зв’язок через дружину і брата Холодова.


Офіційно Андрій Холодов є бенефіціаром заводу "Ефкон-вікна" в столиці. Цей завод виробляє алюмінієвий профіль і інші будівельні конструкції з цього металу.


Катерина Шаховська є дизайнером одягу і кумою дружини співзасновника партії "Опозиційна платформа — За життя", кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука Оксани Марченко.


Про це свідчить фото з Instagram-аккаунта телеведучої, в підписі до якого вона називає дружину Холодова "матір’ю свого хрещеника".Також у Марченко є спільні фотографії з дітьми Холодова і Шаховської, яких вона називає хрещениками.На фотографіях з цими дітьми можна побачити і Віктора Медведчука і Андрія Холодова.Про родинні зв’язки Холодова з дружиною Віктора Медведчука голові партії "Слуга народу" Дмитру Разумкову відомо.


"Наскільки я знаю, він кум не Медведчука, а Марченко. Наскільки мені відомо, він з ним, по-моєму, не знайомий. Можливо, я щось плутаю", — зазначив Разумков.


У списку партії "Слуга народу" Андрій Холодов вказується, зокрема, як підприємець і благодійник.Як повідомляв "Апостроф", глава "Роснефти" Ігор Сєчин будує в Підмосков’ї два нових будинки, вартість яких може досягати 18 мільярдів рублів.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-07-04/u-kuma-medvedchuka-iz-partii-zelenskogo-nashli-elitnuyu-villu-v-vene-foto-i-video/167727”