Кадры Януковича, обходя люстрацию, упорно пролазят на высокие должностиКадры Януковича, обходя люстрацию, упорно пролазят на высокие должности
Кадры Януковича, обходя люстрацию, упорно пролазят на высокие должности

Директор департамента по вопросам люстрации Минюста Татьяна Козаченко сообщила на своей странице в Фейсбук, о том, что скандально известную Людмилу Демченко снова назначили главой налоговой столицы.

В частности Татьяна Козаченко написала:

«ВІТАЮ» всіх із досягненнями верховенства права і справедливості. ЛЮДМИЛА ДЕМЧЕНКО знову головний податківець столиці – начальник ДФС Києва: відновлено на посаді

Особу що є в люстраційному державному реєстрі знову можемо спостерігати на посаді. «НЕПОТОПЛЯЕМЫЕ» «дякуємо» суддям Окружного адмінсуду Качуру, Келеберді, Данилишину і голові ДФС Роману Насирову.

Був НАДЗВИЧАЙНО скорий суд, де судді порушили справу і провели 2 засідання – ВСЕ ЗА 4 РОБОЧИХ ДНЯ.

При чому ДЕМЧЕНКО та ДФС України (контора з якою вона судиться) в СУД НЕ ПРИЙШЛИ, а просили написати суддів рішення без їх участі, що самий ГУМАННИЙ український суд І ЗРОБИВ.

Роман Насиров (голова ДФС) , Ніна Южаніна (Голова комітету ВР податкової та митної політики, БПП, Демченко була її помічницею до призначення) особисто потребують кадрів Януковича-Клименко чи треба брати вище?»

На сегодня можно сказать, что в стране два самых больших саботажников закона об очищении власти, это Министерство внутренних дел и Государственная фискальная служба

«Аргумент»


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/86933-kadry_janukovicha_obhodja_ljustratsiju_uporno_prolazjat_na_vysokie_dolhnosti”