На Луганщині директор – відморозок погрожував працівникам битою та паяльникомНа Луганщині директор – відморозок погрожував працівникам битою та паяльником
На Луганщині директор – відморозок погрожував працівникам битою та паяльником

На Луганщині директор підприємства, який майже 5 місяців не платив своїм робітникам зарплатню, збирається розрахуватися з ними – бейсбольною биткою. Про свої наміри він заявив на ранковій п’ятихвилинці. Погрозами зацікавилися у міліції.

"Це не 1991 рік. Був би 1991-й, то я б ноги переламав і мені б за це нічого не було", — заявив директор КП "Алчевськпастранс" Ігор Холодов.

Так на ранковій 5-хвилинці директор "Алчевськпастрансу" Ігор Холодов відреагував на те, що хтось із колективу розповів журналістам про п’ятимісячний зарплатний борг перед працівниками і намір водіїв та кондукторів організувати страйк.

"У нас в колективі є гнида, яка стучить. Якщо б можна було повернути 1991-й рік, то його битами відгепали так, що помер би дорогою до лікарні", — каже директор.

Зараз Холодова на робочому місці немає. Він поїхав у Сєверодонецьк — обмінюватися досвідом з колегами. Замість красномовного директора слово має його заступник.

"За гниду я не відповідаю. Я таких слів не говорив та ніколи не скажу. Але просто вже накипіло. Зірвалося у людини", — заявив заступник директора КП "Алчевськпастранс" Василь Кондруцький.

Після заяви директора "Алчевськпастрансу" працівники тролейбусного депо розмовляти з журналістами передумали. Але поза камерою люди розповідають: зараз їм частинами виплачують зарплату за червень. А нещодавно колектив попередили - про численні скорочення.

Почувши про скандал у тролейбусному парку, очільники міста заявили: підприємство врятують, з директором розберуться. Погрозами керівника вже зацікавились і у міліції. Як його карати, правоохоронці вирішуватимуть після перевірки.

ТСН

Олена Черняєва


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/1326-na_luganshchini_direktor__vidmorozok_pogrohuvav_pratsivnikam_bitoju_ta_pajaljnikom”