Владимир Бойко: “Товарищу Баканову не надо никого призывать к сотрудничеству”
Виконувач обов’язків голови Служби безпеки України Іван Баканов закликав «журналістів-викривачів» до співпраці.

«Якщо у вас є матеріали щодо злочинів, які ви розслідуєте, – заявив Баканов, – будь ласка, звертайтеся до Служби безпеки України. Ми будемо їх опрацьовувати і інформувати – у тому числі, і за допомогою вас, – суспільство про стан таких розслідувань».

Я не знаю хто такі «журналісти-викривачі», але, про всяк випадок, прошу передати видатному контррозвідникові Баканову, що в складі СБУ є аж цілий Департамент контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки, який цілодобово здійснює моніторинг усіх Інтернет-видань і соціальних мереж.

Принаймні, за попереднього керівника СБУ мої пасквілі лягали на стіл Васі-їб…ка за 10 хвилин після оприлюднення.

Тому тов. Баканову не треба нікого закликати до співпраці, йому достатньо лише виконувати свої службові обов’язки, зокрема – забезпечити внесення в ЄРДР усіх повідомлень про злочини, що належать до підслідності СБУ, упродовж 24 годин після їх появи в публічному просторі.Або, хоча б, ознайомитись зі структурою Служби та виробничими завданнями її підрозділів.

Источник: Фейсбук автора


Джерело статті: “https://oligarh.media/2019/06/04/vladimir-bojko-tovarishhu-bakanovu-ne-nado-nikogo-prizyvat-k-sotrudnichestvu/”