Почули дівчину яка просила зійти з дороги.Шановні велосипедисти! Ви молодці, підтримуєте здоровий стиль життя і таке інше. Я поважаю ваш простір на дорозі та не ходжу по велодоріжках, більше того намагаюсь друзям це теж втолкувати. 
Склалась сьогодні ситуація досить не приємна. Район "Вишенька" дорога по Порика від космонавтів до юності. По правій стороні, де я йшла з подругами немає велодоріжки, по лівій стороні - чудова новенька є. 
Почули дівчину яка просила зійти з дороги. Навіть не зрозуміли одразу, що позаду велосипедист, не встигнули і оком змигнути (адже дівчина була вже дуже близько, коли просила зійти). Дівчина наїхала мені на ногу ззаду (боляче скажу я вам, тай йшла додому з великим брудним слідом від колеса на нозі, тому що серветки вологі не впорались з ним), і на моє зауваження, що на іншому боці є велодоріжка, замість того, щоб нормально, спокійно вибачитись, вже інша пані на велосипеді(я так розумію мати дівчини) сказала, щоб я сам туди йшла. 
В цій группі пишу лише тому, що раніше велосипедисти весь час скаржились на пішоходів. Шановні велосипедисти не катайтесь по тротуарам, пішоходи - не ходіть по велодоріжкам, і кожен починайте з себе, і якщо вже сталась прикра ситуація з вашої вини, то майте совість і вибачтесь.