Запрошую на свою сторінку: Дружина Зеленського прокоментувала скандальний репост в facebookДружина кандидата Володимира Зеленського Олена прокоментувала скандальний репост в facebook, який вона зробила в 2014 році і з-за якого потрапила в базу «Миротворця».

«Сьогодні поширили скріни з моєї сторінки. Скріни 2014 року. Тоді я не знала всіх технічних особливостей ФБ. Не підозрювала,що робити перепост з обуренням діями російських пропагандистів не можна. Тому що ФБ може не показати підводку, а саму посилання залишити. Не знала, та й не до цих знань було в ті дні. Ми всі були в шоці від того, що відбувалося у нас в країні. Від того, що відібрали Крим. Це не вкладалося в голові! Було страшно, що починається війна. Тоді зі мною вперше сталося те,що з багатьма з нас відбувається зараз. Чий пост я репостила вже не згадаю. Когось з друзів», — написала вона.

Олена Зеленська закликала всіх зайти до неї на сторінку і переконатися в її громадянської позиції.

«Всіх запрошую на свою сторінку. Подивитися, про що і що я писала тоді. Що репостила. Над чим розважала. Багато хто — в тому числі з числа наших опонентів — саме так і зробили. А потім публічно спростували «новина дня» і вибачилися. За що хочу їм подякувати».

Відзначимо, що в 2014 році дружина Володимира Зеленського репостила запису з викриттям російської пропаганди, заклики до Путіна припинити війну і засуджувала анексію Криму.Джерело статті: “http://povin.com.ua/190165-20-04.html”