Дружина Зеленського обурена тим, як їй зіпсували день тиші<span>Олена і Володимир Зеленський</span> — Дружина Зеленського обурена тим, як їй зіпсували день тиші
Олена і Володимир Зеленський
Олена Зеленська після скандалу можливо «попрощається з Facebook»


Дружина кандидата в президенти України Володимира Зеленського Олена пояснила репост повідомлення російського пропагандистського видання LifeNews на своїй сторінці у "Фейсбуці" у 2014 році.


Як пояснила Олена Зеленська на своїй сторінці у соцмережі, тоді вона «не знала усіх технічних особливостей Facebook».


«День тиші? Для мене він виявився занадто гучним!», — прокоментувала скандал пані Зеленська.


«Чий пост я репостила, вже не згадаю. Когось з друзів...Не підозрювала, що робити перепост з обуренням діями російських пропагандистів не можна. Тому що ФБ може не показати підводку, а саме посилання — залишити...Не до цих знань було у ті дні. Ми всі були в шоці від того, що відбувалося в країні, що відібрали Крим, це не вкладалося у голові, було страшно, що починається війна», — написала вона.Також Зеленська закликала відвідати її сторінку у Facebook, «подивитися, про що і що писала тоді, що репостила, над чим роздумувала» і додала, що цим повідомленням, можливо «і попрощається з Facebook».


Напередодні Олена Зеленська потрапила в «Чистилище» «Миротворця» за те, що 15 квітня 2014 року зі сторінки у Facebook, підписаної «Олена Зеленська», була поширена інформація російських пропагандистських ЗМІ: «Надсилайте через відео пересування українських військ. Гонорар 15 000 рублів».


Як стверджує «Миротворець», пізніше цей пост був видалений зі сторінки у Facebook.


Видання «Українська правда» повідомило, що Олена Зеленська у переписці з їхнім кореспондентом фактично відмовилася коментувати свій давній пост, попросивши «не сприяти розгону цієї «новини».


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/politics/druzhina-zelenskogo-oburena-tim-yak-jiy-zipsuvali-den-tishi-587923.html”