Вулицями тече фекальна річка: опубліковано фото і відео серйозної НП в МиколаєвіУ Миколаєві увечері 13 серпня в результаті прориву каналізації на розі вулиці Скороходова та провулку Корабелів "річка" з фекаліями потекла під залізничний міст і в Південний Буг.

Про це повідомляють "Новости-N" з посиланням на очевидців.

Відзначається, що через НП на сотні метрів стоїть нестерпний сморід, а в річку, з огляду на масштаб аварії, за добу потрапляє сотні тонн фекальних вод.Видання зазначає, що після появи інформації про подію, аварійні служби водоканалу ніяких заходів не вживали. У місті на 14 серпня синоптики прогнозують +35 спеки. У поєднанні з аварією це може викликати небезпечні наслідки у вигляді гострих кишкових інфекцій та епідемій.

Як повідомляв "Апостроф", в кінці липня в російському курортному місті Геленджик через прорив каналізації і потрапляння її вмісту в море з’явилися проблеми з туристами.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-08-14/po-ulitsam-techet-fekalnaya-reka-opublikovanyi-foto-i-video-sereznogo-chp-v-nikolaeve/138404”