Закревська: Включення Антона Геращенка в ТСК - образа пам’яті Гандзюк

Закревська: Включення Антона Геращенка в ТСК - образа пам’яті Гандзюк


Все, що говорив і писав нардеп Антон Геращенко про справу Каті Гандзюк викликало у неї крайнє обурення. А включення його до складу ТСК — образа її пам’яті.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Євгенія Закревська, адвокатка Каті.

За словами адвокатки, найбільше обурення Гандзюк викликав сам факт того, що Геращенко отримував інформацію від слідства, яку зобов’язані були повідомляти потерпілій ДО оприлюднення будь-кому.

Євгенія Закревська говорить, що на прохання свіоєї підзахисної було подано заяву з метою встановити — хто і на якій підставі зливав Геращенку дані досудового розслідування і чи було на це дозвіл процкерів.

«У клопотанні БУЛА ПРЯМА заборона (вимога виконувати КПК) на оприлюднення інформації про розслідування справи через третіх осіб, включаючи конкретно — АНТОНА ГЕРАЩЕНКА замість інформування про хід розслідування сторони потерпілої, як це передбачено КПК.

І ви включаєте його в ТСК?
Ви знущаєтеся?
ОСЬ САМЕ ЦЕ конфлікт інтересів і образу її пам’яті», — пише адвокатка.

Закревська також пообіцяла особисто зробити все, щоб ТСК в такому складі не отримувала жодної інформації про розслідування. «І повірте, я знаю як це зробити відповідно до КПК. Це ПРЯМА ВОЛЯ КАТІ. Геращенко НЕ буде безкарно для слідчих і прокурорів і для нього самого знати про слідство більше, ніж йому дозволяє КПК. Тобто НІЧОГО. І не буде використовувати цю інформацію в своїх цілях», — резюмувала Закревська.